کد خبر 143490
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
خودرو 45، به مرکز خودرویی چیتگر رفت

خودرو 45 در مرکز خودرویی چیتگر، یکی از بزرگترین شعبه های خود از نظر ظرفیت پذیرش خودرو را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در این شعبه همانند سایر شعب خودرو 45 امکان پذیرش فروشندگان خودرو از طریق پلتفرم این شرکت وجود دارد. علاوه بر پذیرش این متقاضیان، این شعبه آماده خدمت رسانی به فروشندگان حاضر در جمعه بازار چیتگر است.

خودرو 45 در این شعبه با همکاری شهرداری تهران، علاوه بر فعالیت در جمعه بازارهای خودرویی چیتگر، سایر روزهای هفته نیز میزبان فروشندگان خودرو است.

مدیر فروش خودرو 45 در این مراسم تاکید کرد: هدف از راه‌اندازی این شعبه و خدمات رسانی در مرکز خودرویی چیتگر، خلق ارزش برای مراجعین جمعه بازارهایی خودرویی است تا فضایی امن و آسان را برای معامله خودروها فراهم کنیم. بدین صورت که با افزایش شفافیت در شرایط خودرو و همچنین وجود شبکه گسترده‌ای از خریداران تایید شده، معامله خودرو را تسهیل کنیم.

خودرو 45، به مرکز خودرویی چیتگر رفت

احسان گائینی با بیان اینکه خودرو 45 طی پنج سال فعالیت در زمینه فروش خودروهای کارکرده در بازار، آماده تسریع و تسهیل در معاملات خودرویی در سطح کلان‌تر است، تاکید کرد: همکاری با شهرداری و حضور در مراکز بزرگ معامله خودرو، آن هم در پایتخت، اهدافی فراتر از تعداد و حجم معامله برای ماست؛ اهدافی همچون کاهش تخلفات وسودجویی‌های ناشی از معامله خودرو که طی سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است .

از جمله مزایای جدید فروش ماشین با خودرو 45 برای حاضرین در جمعه بازارهای خودرویی، نمایش خودروی فروشنده از یک شهر به تمام نقاط ایران است. بدین صورت که مشتریان می‌توانند با ثبت درخواست فروش خودرو و مراجعه به یکی از شعب خودرو 45، ماشین خود را به شبکه خریداران تایید شده این شرکت نمایش دهند و در نهایت به بهترین قیمت همان روز به فروش برسانند.

وی تاکید کرد: همان طور که بهمن ماه سال گذشته به اصحاب رسانه وعده داده بودیم، همانند شعبه خودرو 45 در مرکز خودرویی چیتگر، به زودی یک شعبه نیز در مرکز خودرویی شهید دوران ایجاد می‌شود که در این شعبه نیز امکان پذیرش خودروهای جمعه بازار وجود خواهد داشت و خدمات فروش در این دو مرکز جهت سرعت بخشیدن و تسهیل فروش خودرو در حال خدمات رسانی است.

گائینی با اشاره به اینکه در حال حاضر مدل فروش خودرو همچون روش خودرو 45 در ایران مشابه ندارد، اظهار کرد: فروش خودرو با نوسانات موجود در بازار، کاری پر ریسک محسوب می‌شود که ما تلاش کردیم با تسهیل فرآیند فروش خودرو، تمام خدمات را به صورت یکجا به مشتریان ارائه دهیم.

وی ادامه داد: ما در مجموعه خودرو45 با تمام همکارانمان در شعب سراسر کشور تلاش داریم تا بهترین تجربه از معامله خودرو برای مشتریانمان را رقم بزنیم، به گونه‌ای که بتوانیم برای فروش خودرو، انتخاب همیشگی آن‌ها باشیم. به همین جهت برای حضور در سایر مراکز فروش خودرو در پایتخت آماده خدمات رسانی هستیم.

کد خبر 143490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha