معرفی عمومی مرکز تست تصادف، آزمون خودروهای برقی و آزمایشگاه یورو ۶

مرکز تست تصادف، آزمون خودروهای برقی و آزمایشگاه یورو ۶ از سوی شرکت بازرسی کیفیت واستاندارد ایران معرفی عمومی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، آزاده انتظاری مدیر ارتباطات شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، با اعلام این خبر اظهار داشت: شرکت ISQI با حضور در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب،‌ علاوه بر خدمات فعلی خود در بازرسی خودرو و قطعات، ارزیابی خدمات فروش و پس از فروش، تحقیقات بازار و تست های آلایندگی، از برنامه های توسعه ای خود برای تستهای خودرو رونمایی می کند.

به گفته وی، تست تصادف، آزمون خودروهای برقی و آزمایشگاه یورو ۶ از پروژه‌های بزرگ در صنعت خودرو است که در حال اجرا بوده و قرار است طی حضور در اتو اکسپو تهران، معرفی شوند.

انتظاری، در خصوص مرکز تست تصادف، ادامه داد: این مرکز که بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه خواهد بود تحت اجرای شرکت آزمون‌های ایمنی و کیفیت خودرو AQS است که با کنسرسیوم مشترکی بین ISQI، آذین خودرو، رایزکو و آرتاویل در حال ساخت است و انتظار داریم در سال آینده به بهره برداری برسد.

مدیر ارتباطات ISQI همچنین در مورد تست خودروهای برقی بیان کرد که مقدمات ایجاد این آزمایشگاه با شرکای تجاری در حال انجام است که به زودی اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهیم کرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در اتو اکسپو تهران در سالن ملل حضور خواهد داشت و بازدیدکنندگان می‌توانند از ۱۰ تا ۱۵ بهمن‌ماه (ساعات ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر) در این غرفه حضور یافته و با برنامه های این شرکت برای ارتقای ایمنی، کیفیت و حفظ محیط زیست در صنعت خودرو و قطعات آشنا شوند و از دوره های آموزشی تخصصی تعریف شده برای روزهای نمایشگاه استفاده کنند.

کد خبر 144499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha