۳ محصول پارس خودرو با نشان این شرکت به بازار می آید / خودرو سهند در شهریور امسال پیش فروش می شود / آغاز تولید انبوه خودرو کادیلا از اواخر سال ۱۴۰۲

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه سه محصول شرکت پارس خودرو با نشان این شرکت به بازار خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محمدعلی تیموری، با اعلام این خبر اظهار داشت: متاسفانه در گذشته توسعه محصول در شرکت پارس خودرو را شهید کردند و امروز سیاست گذاری گروه خودروسازی سایپا به گونه ای تهیه و تدوین و ابلاغ شده است که تمام شش خودروسازی این گروه باید به صورت مستقل عمل و حرکت کنند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که در مراسم رونمایی از خودرو زوتی DL۵ سخن می گفت، با بیان اینکه پارس خودرو صاحب سه محصول با لوگوی این شرکت در سال جاری خواهد بود، تصریح کرد: اولین محصول خودرو سهند است که تمام تست های خود را پاس کرده و آماده تولید انبوه است بطوریکه در شهریورماه امسال شاهد آغاز پیش فروش سهند خواهیم بود.

وی دومین محصول این شرکت را خودرو کادیلا دانست که به واسطه زیر ساخت قطعه سازی و قالب سازی قوی، با طراحی جدید به مرحله تست های خود رسیده است و اواخر سال جاری با نشان پارس خودرو به تولید انبوه خواهد رسید.

تیموری در ادامه با تاکید بر اینکه سایپا از تمام مونتاژکاران خودرو کشور قوی تر فعالیت کرده است، سومین محصول پارس خودرو را خودرو زوتی DL۵ اعلام کرد که در مرحله اول بصورت واردات خواهد بود و سپس برای شش ماه دوم به سمت تولید بر اساس اس کی دی و سی کی دی خواهد رفت و از سال آینده با افزون بر ۵۰ درصد داخلی سازی تولید و عرضه می شود.

وی با بیان اینکه باید شرکت پارس خودرو به ماهیت اصلی خود که تولید خودروی لوکس است، بازگردد، متذکر شد: وظیفه ورود و عرضه و تولید "خودرو یو نی وی هیبرید" که یک محصول با تکنولوژی بالا و فول آپشن است به پارس خودرو واگذار شده و جالب است بدانید طول خودرو یو نی وی، ۱۵ سانت از محصول نیسان تیانا بیشتر است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین با بیان اینکه پارس خودرو می تواند به عنوان بزرگترین خودروسازی ایرانی در بازارهای صادراتی نیز مطرح باشد، از امضای قرارداد صادرات خودروهای زوتی DL۵ و کادیلا به کشورهای هدف خبر داد و اطلاعات تکمیلی در این خصوص را به آینده واگذار کرد.

کد خبر 142901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha